Żabka Polska S.A. - Nieoficjalny blog "ajentów"sieci handlowej Żabka. Zawsze aktualne informacje.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Warunki współpracy
mamy-cie Koszty-ajenta Analiza_wytyczne-umowa toksyczna-umowa pracownik-idealny-nowy-obywatel Kary-finansowe_08.2011 Umowa_marza problemy-ajentow Koszty-pracownicy Koszty-na-starcie

Post przeczytany 4364 razy!

Czytając ogłoszenia o współpracy z siecią Żabka potencjalny ajent otrzymuje ogólne informacje.  Jednak oferta powinna także zawierać informacje o rzeczywistych kosztach rozpoczęcia działalności.

Szczególnie niekorzystne dla przyszłego ajenta jest brak w umowie  zapisu  o marżach na asortyment. Brak takiego zapisu w treści umowy stwarza poważne zagrożenie. Umożliwia  swobodne kształtowania marży przez Żabkę. W sytuacji gdy ajent zna koszty prowadzenia działalności a nie ma zapewnionej minimalnej marży całkowicie zależny jest od drugiej strony umowy. Drugim niekorzystnym zapisem jest brak jasno określonych obowiązków. W umowie ogólnie mówi się o przestrzeganiu przez ajenta wytycznych i instrukcji. Ten zwrot pozwala Żabce tworzyć dowolne polecenia i zalecenia, którym ajent musi się podporządkować pod groźbą kar finansowych. 

powered by WordPress Multibox Plugin v1.3.5

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Archiwa

Najczęściej czytane

  • No results available

Dla gości