Żabka Polska S.A. - Nieoficjalny blog "ajentów"sieci handlowej Żabka. Zawsze aktualne informacje.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Warunki współpracy
Umowa_marza Analiza_wytyczne-umowa toksyczna-umowa Koszty-pracownicy Koszty-na-starcie mamy-cie pracownik-idealny-nowy-obywatel problemy-ajentow Kary-finansowe_08.2011 Koszty-ajenta

Post przeczytany 2530 razy!

Żabi samograj idzie na sprzedaż. Wydmuszka napompowana głównie przejętymi sklepami zostanie prawdopodobnie sprzedana nowemu feudałowi, który będzie kontynuował dzieło poprzedników czyli  dojeniem rynku i wyzyskiem pracujących dla nich ajentów i pracowników. Oczywiście na giełdę nigdy nie trafi bo sieć to wirtualny biznes. Ale przy sprzedaży  zaczyna opowiadać potencjalnemu nowemu właścicielowi bajeczkę z czego jest znana a o czym wiedzą od lat.  By ten samograj sprzedać uciszyła nawet wydawcę książki o sieci sklepów żabka. Strasząc go procesem. Nic dziwnego bo trzeba sprzedać te blaszaki. A książka mogła by zniechęcić do zakupów no i frajerów na ajenta trudno by znaleźć.
http://biznes.onet.pl/wiadomosci/handel/zabka-i-freschmarket-na-sprzedaz-mid-europa-rozwaza/svexws

#żabka,#ajent,#MidEuropaPartners

Facebook Comments

Komentarze zamknięte.

Archiwa

Najczęściej czytane

  • No results available

Dla gości