Żabka Polska S.A. - Blog ajentów sieci
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Warunki współpracy
Kary-finansowe_08.2011 Umowa_marza Koszty-pracownicy mamy-cie pracownik-idealny-nowy-obywatel toksyczna-umowa Analiza_wytyczne-umowa Koszty-ajenta problemy-ajentow Koszty-na-starcie

general3

Witam
Dziękuje wszystkim co wysłali maila .Chodzą jakieś pogłoski że maja nam podnieś minimalnie marże jeżeli to prawda to zawsze byłoby coś .Ale jeżeli nie będzie to minimum 2 % to nie będzie to nas zadowalać.
Zwracam się do was z prośba żebyście w spokoju przeczytali poniższy tekst który będzie opisywał wam znane sprawy ale spróbujcie się nad tym zastanowić i to zastosować .
W sprawie pozyskiwania przez sieć Żabka kolejnych ajentów , planują otworzyć w 2010 roku 300 nowych sklepów razem z zmianami na sklepach będą musieli pozyskać 400 -500 nowych niewolników .Każdy nowy ajent najpierw stara się dowiedzieć jak pracuje się w sieci Żabka . Tą pierwszą informacje uzyskuje od partnera który mu opowiada jak to jest pięknie i różowo być ajentem żabki jakie będzie miał super dochody że będzie mógł sobie kupić wymarzony samochód oczywiście na kredyt który będzie musiał spłacać i tak dalej za to partnerom płacą. Ale większość nowych zasięga informacji także u tych co prowadzą już sklepy . Chce tylko żebyście nowym kandydatom przedstawili

powered by WordPress Multibox Plugin v1.3.5

rzeczywiste koszty prowadzenia działalności nic nie ubarwiali tylko powiedzieli prawdę jak wygląda praca ajenta. Na jakie dochody przeprasza na jakie straty mogą liczyć jeśli trafią na sklep który będzie robił poniżej 100 tyś i regionalka będzie kuleć bo warzywniak w pobliżu lub dobry nabiałowy. Powiedzcie tylko prawdę nic nie ubarwiajcie.
I pamiętajcie nie w naszym interesie jest żeby firma łatwo mogła pozyskać nowych ajentów .Jeżeli będą mieli trudności z tym muszą dać lepsze warunki współpracy a na tym wszyscy skorzystamy.
Wielki apel do ajentów trenerów mówcie prawdę i tylko prawdę.
Co to spowoduje że firma będzie miała trudności z pozyskaniem nowych ajentów , a to że wartość firmy zależy od obrotu i jej wzrostu osiąganego także przez zwiększenie ilości sklepów otwartych. Jeżeli nie będą umieli tego osiągnąć to muszą poprawić naszą marżę żeby można było na tych sklepach zarabiać a nie do nich dopłacać.
Nie myślcie że to nastąpi z dnia na dzień jest to proces powolny ale skuteczny. Pamiętajcie w jedności siła i tylko jak będziemy zjednoczeni uzyskamy to co nam się należy jak psu buda.
To chciałem wam przedstawić rzeczy które wszyscy znacie ,prawdy znane wszystkim ale tego nie stosujecie w praktyce , bo dopuszczamy do sytuacji że firma umie pozyskać nowych ajentów czytaj białych niewolników.
Piszcie do mnie na maila generał3@onet.eu ale tylko i wyłącznie z innej poczty nie żabkowej te listy wysłane z poczty żabki nie dochodzą są blokowane na serwerze żabki .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 


 

general3
BywalecPłeć: Przedsiębiorca
Wysłany: Śro 11:44, 06 Sty 2010 Temat postu:
Proponuję wywiesić w każdym sklepie ulotkę o tej treści
„Poszukujemy osób do prowadzenia sklepów żabka jako ajenci prowadzący własną działalność gospodarczą
Oferujemy prace ponad siły , w nieograniczonym czasie od 6 do 23, brak wynagrodzenia ,popadanie w coraz większe długi .
Więcej informacji znajdziesz na www.ajenci.fora.pl
Jedyne co nam grozi za umieszczenie tej ulotki to 10 punktów w AOM tj 50 zł kary za obcą reklamę
Teraz jak nasz partner czytaj nadzorca będzie miał 30 do 35 sklepów pojawi się raz w miesiącu żeby zrobić AOM ta ulotkę zawsze zdąży się zdjąć.
Pamiętajcie jak nie będą umieli pozyskać nowych niewolników muszą podnieś nam marżę nie jest to proces szybki ale bardzo skuteczny.
Piszcie do mnie general3@onet.pl i kecajky@gmail.com tylko i wyłącznie z poczty innej niż żabkowa wszystkie maile pisane do mnie z poczty zabki są blokowane i nie dochodzą .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A teraz tytułem informacji
Chciałem wam zaprezentować jakich firma Penta właściciel żabki zatrudnia pracowników. Za sprawy bezpieczeństwa w Pencie odpowiada 70-letni gen. Alojz Lorenc, szef czechosłowackiej bezpieki skazany za niszczenie dokumentów bezpieki w 1989 roku. Natomiast w Zabce jako dyrektor sprzedaży zatrudniony jest Arkadiusz Mościński kapitan służby bezpieczeństwa do roku 1989. III – wydział zajmujący się walką z opozycją w zakładach produkcyjnych, instytucjach kulturalnych i naukowych, w 1989 roku nazwany Wydziałem Ochrony Konstytucyjnego Porządku Państwa.
I takich to mamy nadzorców białych niewolników którzy za nic mają szeregowego ajenta. I zawsze nam na spotkaniach makro powtarzał wyższej marzy nie będzie ale jak zainteresują się media to będą się tłumaczyli tak jak przy próbie zakupu zakładów PZL Świdnik i przegrali przetarg na zakup PZL Świdnik.
Pamiętajcie w jedności siła każda akcja przeprowadzona przez dużą grupę odniesie sukces. Jeżeli się zjednoczymy to uzyskamy godziwe warunki pracy i płacy która nam się należy.

tekst pochodzi z www.ajenci.fora.pl


 

generał3Witam wszystkich
Dziękuję wszystkim za wysłanie listu. Chciałem poruszyć temat którym powinniśmy zainteresować media gazety radio telewizję.
Od ponad 9 lat co roku zbieraliśmy datki na WOŚP , w tym roku uniemożliwiono nam ajentom a jest nas ponad dwa tysiące zbierania datków na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jak to jest możliwe że akcja Jerzego Owsiaka zaczynająca swą trasę od Poznania miejsca siedziby firmy Żabka Polska S.A. nie może zbierać datków na akcję. Jak to jest możliwe że największa sieć małych sklepów firma żabka nie uczestniczyła w akcji charytatywnej WOŚP która przynosi tylko i wyłącznie pozytywne efekty. Może jest w tym drugie dno może firma chciała uzyskać dodatkowe dochody na pokrycie wyimaginowanych kosztów prowadzenia zbiórki, ale to przecież my ajenci tej sieci robiliśmy to za darmo. Firmę to nie kosztowało nic była to praca tylko i wyłącznie nas ajentów sklepów żabka. W roku 2009 zebraliśmy ponad milion złotych . Czy chciwość tej firmy może to usprawiedliwić. Czy to decyzja zarządu czy obcego właściciela. Jeżeli jest to decyzja właściciela to taką firmę słowacką Penta powinno się wpisać na czarną listę i skreślić z wykazu korporacji jako toksyczną. A może są to jakieś układy z ojcem Rydzykiem który jest „fanem” Owsiaka.
Jest nas ponad dwa tysiące razem z osobami zatrudnionymi przez prowadzących sklepy żabka jest to ponad 8 tysięcy ludzi . A więc jest nas więcej niż stoczniowców gdańskich ale nasz protest nie będzie widoczny . Jesteśmy nie skonsolidowani i rozdrobnieni . Jeśli media nam nie pomogą pozostaniemy masą którą można wykorzystać , wyssać z wszelkich dochodów i wpędzić w długi. Zadzwoń nawet do Janusza Weissa z radia zet telefon automatycznej sekretarki 022 6283333 lub Weiss@radiozet.pl” mój jeden telefon i mail nie wywoła lawiny ale telefony i maile od dużej liczby ajentów to zrobią.
Założyli nam kaganiec na przesyłanie informacji wszystkie maila przechodzące przez serwer żabki są sprawdzane i te nieodpowiednie usuwane. Przypominają mi się czasy lat 80-tych „rozmowa kontrolowana”, ale nam ust nie zamkną mamy jeszcze telefony i komputery w domu i u sąsiada. Przekazujcie informacje o tej akcji wszystkim znanym sobie ajentom, pamiętajcie w jedności siła. Nie chcemy być traktowani, jako kolejny numerek z… w ich statystykach.
Pamiętajcie o wywieszeniu w każdym sklepie ulotkę o tej treści
„Poszukujemy osób do prowadzenia sklepów żabka jako ajenci prowadzący własną działalność gospodarczą
Oferujemy prace ponad siły , w nieograniczonym czasie od 6 do 23, brak wynagrodzenia ,popadanie w coraz większe długi .
Więcej informacji znajdziesz na www.ajenci.fora.pl
Ta akcja utrudniająca pozyskanie następnych niewolników nie jest szybka w działaniu ale jest skuteczna diabelnie skuteczna . Jeżeli boicie się zamieścić takie ogłoszenie wystawcie je próbę na kilka godzin a zobaczycie od razu skutek i jakie to wzbudza zainteresowanie waszych klientów. Nie skuście się nagrodą 1000 srebrników za zwerbowanie następnego naiwnego zastanówcie się jaką my dostajemy zapłatę za naszą ciężką harówkę przez 365 dni w roku.
Generał


Witam wszystkich
Mam następny pomysł jak poprawić naszą sytuację . Pamiętajcie że firma wycisnęła z nas ostatnie soki ich wyniki finansowe są rewelacyjne przez to że nam zabrali środki do życia . Teraz my musimy uzyskać godziwe warunki życia. Zafundujmy tej firmie następny tytuł tak jak dostała najlepszy pracodawca roku 2008 , prezes chodził dumny jak paw. My jej ufundujmy tytuł
Najgorszy Pracodawca Roku 2009
Poprzedni konkurs na Najgorszego Pracodawcę spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Zgłoszenia przychodziły jeszcze długo po rozstrzygnięciu konkursu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracowników, Związek Syndykalistów Polski ogłasza drugą edycję Konkursu na Najgorszego Pracodawcę roku!
Ten konkurs jest odpowiedzią na przeprowadzany co roku konkurs na “najlepszych” pracodawców. Znacznie łatwiej jest znaleźć złych pracodawców, ale to ich właśnie trzeba odpowiednio „uhonorować”…
Wyślij nam informacje o Twoim kandydacie na najgorszego pracodawcę do dnia 31 stycznia 2010 r. Wyniki zostaną opublikowanie w lutym 2010 r.
Zanim prześlesz nam wytypowanego przez siebie pracodawcę, przeczytaj regulamin konkursu.
Aby przesłać zgłoszenie, wyślij je na adres konkurs@najgorsipracodawcy.pl lub skorzystaj z formularza na stronie.
Dziękujemy za udział!
Zgłoszenia można nadsyłać na adres: konkurs@najgorsipracodawcy.pl
Związek Syndykalistów
Podałem nam wszystkim namiary gdzie wysłać maile. Warto to zrobić
Będę wam to przypominał jak mantrę jest to sposób wolny ale bardzo skuteczny poprawienia naszej sytuacji.
Pamiętajcie o wywieszeniu w każdym sklepie ulotkę o tej treści
„Poszukujemy osób do prowadzenia sklepów żabka jako ajenci prowadzący własną działalność gospodarczą
Oferujemy prace ponad siły , w nieograniczonym czasie od 6 do 23, brak wynagrodzenia ,popadanie w coraz większe długi .
Więcej informacji znajdziesz na www.ajenci.fora.pl „
Ta akcja utrudniająca pozyskanie następnych niewolników nie jest szybka w działaniu ale jest skuteczna diabelnie skuteczna.
Jak już widzimy po dostawach nabiału który dostajemy z krótkim terminem ważności ( oczywiście go nie przyjmujecie) to ich kalkulatorki się popsuły. Popsuła się w centrali estymacja zakupów towarów z krótkim terminem ważności bo nie przewidzieli że tyle sklepów się będzie zamykać a nie maja tyle otwieranych nowych i po zmianie ajenta. Powoli akcja ta zaczyna przynosić efekty. Tak jak już mówiłem akcja ta jest powolna ale skuteczna .
Pozdrowienia
Generał

 

 

 

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Archiwa

Najczęściej czytane

  • No results available

Dla gości